Naši prodejnu naleznete ve Svitavách na Náměstí Míru 123/50. Těšíme se na Vás. Tým Syphone.cz

Tactical MagForce kryt pro Apple iPhone

iphone-magsafe-80x80

Obal Tactical s MagForce pro iPhone

(obal obsahuje magnety pro MagSafe)

zabezpeceni-80x80 Ochrana: poškrábání / pády
barva-80x80 Barva: transparentní (čirá)
rozliseni-80x80

Hrana: pružné TPU

(vysoká ochrana hrany iPhonu)

zada-80x80 Záda: pevný a odolný acrylplast
vyvojar_iphone_80x80

Model: Všechny modely 

(vyberte variantu níže)

 

Varianta
Vyprodáno Skladem Na dotaz Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Na dotaz Zvolte variantu
Značka: Tactical
299 Kč
Kategorie: Obaly a kryty
Záruka: 2 roky
Typ iPhone: Zvolte variantu Vašeho iPhone (viz. výše)
Varianty: iPhone 12mini/12/12Pro/12ProMax, 13mini/13/13Pro/13ProMax

 

Základní popis

Nové pouzdro Tactical MagForce je čiré a vysoce odolné pouzdro pro Váš iPhone s funkcí MagSafe. Záda obalu jsou nádherně čirý z odolného acrylátového plastu a díky vysoké průhlednosti dá vyniknout designu Vašeho iPhonu. V zádech obalu se nachází magnetický "kruh" pro funkci MagSafe (od iPhonu 12 výše). Díky tomuto magnetickému kruhu se neomezí rychlost ani kvalita nabíjení přes originální nabíječku MagSafe a je zaručeno 100% magnetické uchycení samotné nabíječky. Obvod obalu je tvořen technologii pružného a odolného TPU. Obal zasahuje přes okraj displeje a chrání tak i čelní hranu, díky čemu chrání jednu z nejdražší částí iPhonu, displej. I přesto však doporučujeme na telefon použít ochranné sklo displeje. Díky přesnosti výroby a kvality obalu je možné obal snadno nasadit a sundat. Přitom obal perfektně drží na svém místě. Pouzdro je vyrobeno přesně na daný typ iPhonu a je tak zaručena 100% funkčnost všech konektorů, tlačítek čí výřezů na blesk a reproduktory. Tento výrobek byl designován v České Republice.

 

tactical_magforce_iphone_text

 

Funkce

Vysoká ochrana: Obal se skládá ze dvou částí. První z částí je vysoce odolný a pevný Acrylplast který kryje záda Vašeho telefonu, přitom si zachovává vysokou čirost a nechá vyniknout zádům Vašeho iPhonu. Druhou částí je rám a okraj obalu která je tvořena z materiál TPU nazývaný celým jménem jako termoplastický polyuretan. Ten nabízí nejlepší vlastnosti v kombinaci pružnosti a pevnosti. Díky těmto vlastnostem se jedná o materiál s dlouhou životností, který velice dobře odolává fyzickému namáhání a oděru. Díky technologii TPU je tak zajištěna vysoká ochrana při pádu telefonu. Nemusíte se bát o ochranu hran telefonu potažmo displeje, tento obal kryje právě i tyto prvky, které jsou nejvíce tzv. na ráně.

 

MagForce: Na zádech obalu naleznete bílý kruh se svislou čarou. Tento "kruhový symbol" je na zádech umístěn kvůli podpoře funkce MagSafe, kterou Apple umístil na svoje iPhony od řady 12 a výše. Díky tomuto umístění neztratíte v tomto obalu funkci bezdrátového nabíjení přes MagSafe nabíječku a ani funkci magnetického držení iPhonu na různých nabíjecích či držácích (ať na nočním nebo pracovním stole, nebo třeba na držáku ve Vašem autě). 

 

Perfektně padne: Pouzdro je vyráběno s vysokou přesností na každý typ telefonu a 100% padne i na Váš iPhone. Díky přesnosti jsou zaručeny přístupy na všechny potřebné prvky, jakými jsou nabíjecí konektor, jack i průřez na reproduktory a mikrofón. 

 

Transparentnost: Právě transparentnost je největší devizou (po samotné ochraně) tohoto pouzdra, protože dává vyniknout designu Vašemu iPhonu. Čistota průhlednosti a nezkreslené barvy to je právě tento obal. Každý svůj iPhone vybíral dle vlastního vkusu a byla by škoda kdyby svůj iPhone schovával do neprůhledného pouzdra.

 

Balení: Součástí balení kromě samotného kvalitního krytu české firmy Tactical, je i obal z recyklovaného papíru, díky kterému nezatěžují přírodu více než je nutné. Palec nahoře.  

 

 

Klíčové vlastnosti odolného pouzdra Tactical MagForce

vyvojar_iphone_80x80 Zařízení: dle výběru
zabezpeceni-80x80 Ochrana: poškrábání / pády
iphone-magsafe-80x80 Funkce: MagSafe
nastaveni-80x80 Instalace: velmi snadná
barva-80x80 Barva: transparentní (čirá)
rozliseni-80x80 Hrana: ochrana hrany displeje
baterie2-80x80 Přesnost: nezakrývá konektory
ico_baleni_80x80 Balení: recyklovaná krabička
tactical_magforce_iphone_titulka_1000x1000 
zahlavi_syphone_1920x272

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení