Tactical MagForce kryt pro Apple iPhone

iphone-magsafe-80x80

Obal Tactical s MagForce pro iPhone

(obal obsahuje magnety pro MagSafe)

zabezpeceni-80x80 Ochrana: poškrábání / pády
barva-80x80 Barva: transparentní (čirá)
rozliseni-80x80

Hrana: pružné TPU

(vysoká ochrana hrany iPhonu)

zada-80x80 Záda: pevný a odolný acrylplast
vyvojar_iphone_80x80

Model: Všechny modely 

(vyberte variantu níže)

 

Varianta
Vyprodáno Vyprodáno Na dotaz Skladem Vyprodáno Vyprodáno Na dotaz Zvolte variantu
Značka: Tactical
389 Kč 321,49 Kč bez DPH
Kategorie: Obaly a kryty
Záruka: 2 roky
Typ iPhone: Zvolte variantu Vašeho iPhone (viz. výše)
Varianty: iPhone 12mini/12/12Pro/12ProMax, 13mini/13/13Pro/13ProMax

 

Základní popis

Nové pouzdro Tactical MagForce je čiré a vysoce odolné pouzdro pro Váš iPhone s funkcí MagSafe. Záda obalu jsou nádherně čirý z odolného acrylátového plastu a díky vysoké průhlednosti dá vyniknout designu Vašeho iPhonu. V zádech obalu se nachází magnetický "kruh" pro funkci MagSafe (od iPhonu 12 výše). Díky tomuto magnetickému kruhu se neomezí rychlost ani kvalita nabíjení přes originální nabíječku MagSafe a je zaručeno 100% magnetické uchycení samotné nabíječky. Obvod obalu je tvořen technologii pružného a odolného TPU. Obal zasahuje přes okraj displeje a chrání tak i čelní hranu, díky čemu chrání jednu z nejdražší částí iPhonu, displej. I přesto však doporučujeme na telefon použít ochranné sklo displeje. Díky přesnosti výroby a kvality obalu je možné obal snadno nasadit a sundat. Přitom obal perfektně drží na svém místě. Pouzdro je vyrobeno přesně na daný typ iPhonu a je tak zaručena 100% funkčnost všech konektorů, tlačítek čí výřezů na blesk a reproduktory. Tento výrobek byl designován v České Republice.

 

tactical_magforce_iphone_text

 

Funkce

Vysoká ochrana: Obal se skládá ze dvou částí. První z částí je vysoce odolný a pevný Acrylplast který kryje záda Vašeho telefonu, přitom si zachovává vysokou čirost a nechá vyniknout zádům Vašeho iPhonu. Druhou částí je rám a okraj obalu která je tvořena z materiál TPU nazývaný celým jménem jako termoplastický polyuretan. Ten nabízí nejlepší vlastnosti v kombinaci pružnosti a pevnosti. Díky těmto vlastnostem se jedná o materiál s dlouhou životností, který velice dobře odolává fyzickému namáhání a oděru. Díky technologii TPU je tak zajištěna vysoká ochrana při pádu telefonu. Nemusíte se bát o ochranu hran telefonu potažmo displeje, tento obal kryje právě i tyto prvky, které jsou nejvíce tzv. na ráně.

 

MagForce: Na zádech obalu naleznete bílý kruh se svislou čarou. Tento "kruhový symbol" je na zádech umístěn kvůli podpoře funkce MagSafe, kterou Apple umístil na svoje iPhony od řady 12 a výše. Díky tomuto umístění neztratíte v tomto obalu funkci bezdrátového nabíjení přes MagSafe nabíječku a ani funkci magnetického držení iPhonu na různých nabíjecích či držácích (ať na nočním nebo pracovním stole, nebo třeba na držáku ve Vašem autě). 

 

Perfektně padne: Pouzdro je vyráběno s vysokou přesností na každý typ telefonu a 100% padne i na Váš iPhone. Díky přesnosti jsou zaručeny přístupy na všechny potřebné prvky, jakými jsou nabíjecí konektor, jack i průřez na reproduktory a mikrofón. 

 

Transparentnost: Právě transparentnost je největší devizou (po samotné ochraně) tohoto pouzdra, protože dává vyniknout designu Vašemu iPhonu. Čistota průhlednosti a nezkreslené barvy to je právě tento obal. Každý svůj iPhone vybíral dle vlastního vkusu a byla by škoda kdyby svůj iPhone schovával do neprůhledného pouzdra.

 

Balení: Součástí balení kromě samotného kvalitního krytu české firmy Tactical, je i obal z recyklovaného papíru, díky kterému nezatěžují přírodu více než je nutné. Palec nahoře.  

 

 

Klíčové vlastnosti odolného pouzdra Tactical MagForce

vyvojar_iphone_80x80 Zařízení: dle výběru
zabezpeceni-80x80 Ochrana: poškrábání / pády
iphone-magsafe-80x80 Funkce: MagSafe
nastaveni-80x80 Instalace: velmi snadná
barva-80x80 Barva: transparentní (čirá)
rozliseni-80x80 Hrana: ochrana hrany displeje
baterie2-80x80 Přesnost: nezakrývá konektory
ico_baleni_80x80 Balení: recyklovaná krabička
tactical_magforce_iphone_titulka_1000x1000 
zahlavi_syphone_1920x272

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX