RhinoTech uzamykatelné pouzdro pro AirTag

airtag_80x80

Plastové uzamykatelné pouzdro

airtag1_80x80png Určeno pro: Apple AirTag 
barva-80x80 Barva: dle výběru níže
kvalita_80x80_novy Stav: Nové
ico_baleni_80x80 Balení: pouzdro, provázek/poutko

 

Varianta
Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
Značka: RhinoTech
229 Kč 189,26 Kč bez DPH
Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
Návod zařízení::

Základní popis

Pokud vlastníte Apple AirTag a nebo uvažujete o jeho pořízení, určitě zvažujete kam a jak ho pověsit. Toto pouzdro, díky svému poutku je právě ten ideální univerzál, který hledáte. Můžete ho používat na klíčích, batohu, kufru a vlastně všude kde Vás napadne. Díky provázku, kterým je pouzdro opatřeno, stačí udělat smyčku a připevníte AirTag i na mnohem silnější materiály než, které zvládne obyčejná karabinka nebo kroužek. Samotné pouzdro, kam vložíte AirTag je vyrobeno z vysoce odolného a kvalitního ABS plastu. Proti vypadnutí AirTagu slouží zamykací otočný mechanismus pouzdra, které zajistíte zacvaknutím do správné polohy a protažením provázku. Tak máte jistotu, že Airtag Vám nikdy nevypadne.  

 

rhinotech_pouzdro_airtag_plast_provazek_text_bila 

 

Co je AirTag*?

AirTag, neztrácej hlavu při hledání. AirTag je totiž úžasně jednoduchá pojistka proti ztrácení věcí. Jeden si připneš ke klíčům, další šoupneš do batohu a jiný zase do peněženky. A hned je uvidíš na mapě v aplikaci Najít, stejně jako tam najdeš všechna svoje zařízení Apple. AirTag je tak ideálním přívěškem / doplňkem pro všechny věci, které prostě nechcete ztratit. Kromě zobrazení přímo v mapě, obsahuje AirTag chip U1. Tento chip, pokud jste v blízkosti hledaného AirTagu zajišťuje pomocí Vašeho iPhonu nalézt AirTag na centimetry přesně (funkce dostupná od iPhonu 11).  AirTag obsahuje také reproduktor, který lze snadno přes iPhone aktivovat a vy tak svoji hlídanou věc můžete najít i po zvuku. 

 

*AirTag není součástí tohoto pouzdra.

Klíčové vlastnosti pouzdra RhinoTech pro Apple AirTag

 

airtag1_80x80pngUrčení: Apple AirTag
airtag_80x80Typ: pouzdro
ico_voda_kapky_80x80Materiál: plast + provázek
icons8-packing-80V balení: pouzdro, provázek
barva-80x80 Barva: dle výběru
zamek-80x80 Jištění: zámek pootočením
nastaveni-80x80 Velikost: š.38 x v.46 mm
nastaveni-80x80 Délka provázku: 12 cm
rhinotech_pouzdro_airtag_plast_provazek_komplet2_bila_1000x1000

 

zahlavi_syphone_1920x272

 

rhino-tech-logo  

RhinoTech je unikátní značka, která vznikla v roce 2017 v České republice. Specializuje se na vývoj ochranných tvrzených skel nejvyšší kvality. V portfoliu značky jsou mimo jiné i exkluzivní ochranná pouzdra pro mobilní telefony a další příslušenství vysoké kvality a užitnosti pro elektronická zařízení.

×

Splátková kalkulačka ESSOX