Baseus obal pro sluchátka AirPods černý

zabezpeceni-80x80 Ochrana: poškrábání / pády
barva-80x80 Barva: černá (další barvy níže)
baterie-80x80 Funkce: obsahuje bezdrátové nabíjení
ico_voda_kapky_80x80 Materiál: silikonový
zada-80x80 Povrch: protiskluzový matný
vyvojar_iphone_80x80 Zařízení: AirPods 1. a 2. generace
icons8-packing-80 Balení: Krabička, obal

 

Skladem
Značka: Baseus
319 Kč 263,64 Kč bez DPH
Kategorie: Nabíjení
Záruka: 2 roky
Typ AirPods: 1. a 2. generace
Barva: černá

 

Základní popis

Tak jako chráníte svůj iPhone, je třeba myslet i na Vaše bezdrátové sluchátka AirPods. Nezdá se to, ale sluchátka vytahujeme z kapsy poměrně často a lesklý povrh sluchátek je jako dělaný na vyklouznutí z ruky nebo kapsy. Ochranu Vašim sluchátkům poskytne tento silikonový obal Baseus s bezdrátovým nabíjením. Díky přesnosti výroby a kvality obalu lze obal snadno nasadit a sundat. Přitom ale obal perfektně drží na svém místě. Obal je vyroben přesně na daný typ krabičky sluchátek. Součástí obalu je zakrytí Lightning konektoru. Zakrývá a chrání tak od prachu a nánosů špíny.

Funkce

Vysoká ochrana: Silikonový obal je vytvořen tak aby perfektně ochránil Vaše AirPods při pádu a přitom v takové tloušťce aby nevadil v kapse. Obal chrání jak samotnou krabičku včetně otvírání, ale ochraňuje i samotný Lightning konektor, který je umístěn ve spodní části krabičky. Díky tomu je konektor Lightning chráněn před prachem z kapes či kabelky nebo např. nechtěnému vniknutí předmětu v kapse (klíče, kancelářská spona apod.) do konektoru.

 

Bezdrátové nabíjení: Baseus obal, není jenom obal, který chrání Vaše sluchátka před poškozením. Obal umí bezdrátově nabíjet Vaši krabičku díky vestavěné nabíjecí cívce. Pokud tak vlastníte AirPods 1. nebo 2. generace bez bezdrátového nabíjecího pouzdra a přitom doma máte bezdrátovou nabíječku na Váš iPhone, tak přesně pro Vás je tento obal určen. Stejně snadno jak nabíjíte bezdrátově iPhone, nabíjejte i Vaše sluchátka.

 

baseus_airpods_wireless_clanek

 

Perfektně padne: Pouzdro je vyráběno s vysokou přesností a padne tak perfektně na Vaše AirPods. Díky přesnosti je zaručen perfektní přístup i ke sluchátkům samotným.

 

Klíčové vlastnosti silikonového obalu

vyvojar_iphone_80x80 Zařízení: AirPods 1. a 2. generace
zabezpeceni-80x80 Ochrana: poškrábání / pády
baterie-80x80 Funkce: bezdrátové nabíjení
zada-80x80 Povrch: protiskluzový matný
barva-80x80 Barva: černá
ico_voda_kapky_80x80 Materiál: silikonový
baterie2-80x80 Přesnost: kryté konektory
ico_baleni_80x80 Balení: krabička, obal
baseus_airpods_wireless_titulka9_800x800

 
zahlavi_syphone_1920x272

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX