Apple HomePod mini White

repro-80x80 Apple HomePod Mini - (MY5H2D/A)
barva-80x80 Barva: White
kvalita_80x80_novy Stav: Nový
ico_baleni_80x80 Balení: reproduktor, napájecí adaptér, krabička

 

Skladem
Značka: Apple
2 890 Kč 2 388,43 Kč bez DPH
Kategorie: Reproduktory
Záruka: 2 roky

Apple HomePod mini

Apple_HomePodmini_hero_10192021_big.jpg.large

 

Základní popis 

HomePod mini je malý, ale výkonný chytrý reproduktor ovladatelný pomocí Siri. Pohodlně s ním můžete řídit celou chytrou domácnost pomocí Apple HomeKit. Při poslechu hudby,  podcastů nebo při volání si budete užívat kvalitního zvuku.  Co možná nejlepší zážitek vám při poslechu zajistí čip Apple S5, díky kterému se vydávaný zvuk rozšiřuje rovnoměrně všemi směry do místnosti. Nemá problém se párovat s dalšími Homepody, které umístíte po domě nebo třeba jako stereo reproduktory k vaší Apple TV. Perfektní integrace s dalšími Apple zařízeními je samozřejmostí - ovládání je tak snadné, jak jen může být. Elegance a výkon za příznivou cenu!

 

Apple_HomePod-mini_Intercom_5up-lineup_10182021_big.jpg.large

 

Funkce 

  • Ovládání hlasovým asistentem Siri, který umožňuje ovládání hudby, nastavení připomenutí nebo odpovídání na otázky pomocí hlasových příkazů (momentálně pouze v Angličtině)
  • Asistentka Siri rozpozná hlasy a každému uživateli v domácnosti nabízí vlastní funkce
  • Komplexní ovládání platformy Apple HomeKit
  • Možnost spárovat s dalšími reproduktory Apple HomePod a vytvořit například stereo reproduktory k vaší Apple TV
  • Režim Multiroom vám umožní přehrávání stejného zvuku v rámci všech místností v domácnosti
  • Disponuje skvělým zvukovým zpracováním a reproduktorem s vysokým výkonem, který poskytuje (vzhledem k velikosti) krystalicky čistý zvuk s bohatými basy a vyváženými výškami.

 

 

Design Apple: 

Jak jsme zvyklí u všech produktů Apple,  ani HomePodu nechybí krásné a velice stylové provedení. Elegantní kulovitý tvar pokrývá krásný síťovaný materiál, který dokonale propouští zvuk. Použité materiály disponují vysokou kvalitou a garantují tak dlouhou životnost. V horní části reproduktoru se nachází praktické dotykové ovládání, které je podsvícené, takže přístroj snadno nastavíte i při sníženém osvětlení v podvečerních hodinách. V případě, že aktivujete Siri hlasem, či dlouhým podržením, horní ploška se rozehraje barvami, jako to znáte třeba u dalších produktů Applu.apple_homepod-mini 6-2

 

 

Párování: O párování Homepodu se stará chip S5 vyvinutý přímo Applem. Párování v podstatě provádíte jen jednou. Stačí se přiblížit iPhonem k zapojenému reproduktoru a na displeji se zobrazí informace o párování. Dále stačí pokračovat podle pokynů na displeji telefonu. 

 

Ovládání: HomePod lze ovládat hlasem pomocí Siri dále pomocí iPhonu, iPadu, Macu, Apple TV či prostě a jednoduše - prstem. Na ovládací ploše HomePodu najdete tlačítka + a -, kde můžete jednoduše ovládat hlasitost. Dotykem na střed ovládací plochy můžete přehrávání spustit nebo zastavit a podržením aktivujete Siri. 

 

 

apple_homepod-mini 1_1

 

 

apple_homepod-mini 4

 

Co ještě umí?

 

Příjemnou záležitosti je funkce zvaná Intercom. O co jde? Jednoduše například přes telefon svoláte obyvatele celé domácnosti, aniž by bylo nutné obcházet jednotlivé pokoje. Jde tak o jednoduchou domácí vysílačku.

Mimo služeb AppleMusic a Apple Podcasts můžete poslouchat z aplikací iHeart Radio, Radio.com nebo TuneIn radio, kde naleznete většinu českých stanic. V budoucnosti se snad dočkáme i dalších platforem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Klíčové vlastnosti Apple HomePod mini 

baterie2-80x80Napájení 20W adaptérem ze sítě
nfc-80x80Připojení: Bluetooth 5.0, WiFi
sluchatka-80x80 Kompatibilita: iPhone SE, 6s a novější
barva-80x80 Barva: Bílá
nastaveni-80x80 Hmotnost:0,345 kg
tlacitko-80x80 Ovládání: Siri, Prst, iPhone, atd.
bade6c8f5e015c582cc75fb8559bba4a--mm2000x2000

 

zahlavi_syphone_1920x272

 

icons8-apple-logo-80

Apple Inc., dříve Apple Computer Inc., je americká firma se sídlem ve městě Cupertino v Kalifornii. Firma byla založena v roce 1976, specializuje se na hardware a software. Jejich nejznámějšími produkty jsou: řada počítačů Mac, sada kapesních počítačů MacBook, MP3 přehrávače iPod, chytrý telefon iPhone, tablet iPad, bezdrátové sluchátka AirPods nebo také hodinky Apple Watch. V počítačích Apple je instalován standardně vlastní operační systém Apple macOS a dotyková zařízení jsou poháněna operačním systémem iOS a iPadOS.
zdroj: wikipedia

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX