Apple EarPods s 3,5 Jack konektorem

sluchatka-80x80 Apple EarPods - (MNHF2ZM/A)
baterie2-80x80 Konektor: 3,5 Jack
ico_baleni_80x80 Balení: originální (krabička)
kvalita_80x80_novy Stav: Nové

 

Skladem
Značka: Apple
489 Kč 404,13 Kč bez DPH
Kategorie: Příslušentsví
Záruka: 2 roky

Základní popis

EarPods jsou peckové sluchátka s unikátním tvarem. Ten vychází z geometrie lidského ucha. Díky tomuto tvaru je může nosit mnohem více lidí než kterékoliv jiné peckové sluchátka předtím. A tak se EarPods staly synonymem ve svém segmentu peckových sluchátek a většina výrobců se snaží minimálně napodobit ergonomii právě EarPods.

 

earpods_jack_text2

 

Funkce

Design Apple: Každý kdo se alespoň trošku zajímá o technologie ví, že Apple ze svých produktů dělá mistrovská díla ve všech směrech. Ať se jedná o hardware, software, používání, vzhled nebo třeba i balení všech jeho produktů, vždy ve Vás Apple produkty evokují emoce. Design tyto emoce ještě více umocňuje. Důkazem toho všeho je nepřeberné množství firem, které se snaží kopírovat právě produkty Apple. U nás však naleznete pouze kvalitní značkové produkty Apple.

Propojení: Apple EarPods jsou osazeny standardním Jack konektorem a tak jsou kompatibilní se všemi zařízeními s tímto typem konektoru.  Apple však nezapomněl ani na majitele novějších zařízení jen s Lightning konektorem (od iPhone 7) a sluchátka je možné propojit díky redukci.

 

apple_earpods_text 

 

Ovládání: Na kabelu EarPods se nachází mikrofon, který zároveň slouží jako ovladač samotných sluchátek. Díky tomu lze snadno ovládat nastavování hlasitosti, příjem a ukončování hovoru, zastavování a spouštění hudby či videa a také dlouhým stiskem zavolat Siri. 

 

apple_EarPods_lightning_popis

 

Zvuk: Co si budeme povídat, nejdůležitější pro používání sluchátek je především zvuk. Ať ten co přijímáme do ucha, tak ten, který se zaznamenává mikrofony. Oba dva jsou na vysoké úrovni a v kategorii otevřených kabelových pecek jsou na špici. Zvuk je něco co se špatně popisuje, tohle prostě musíte zkusit.

 

 

Balení: Krabice, EarPods s Lightning konektorem, návod.

 

Klíčové vlastnosti EarPods s Lightning konektorem

sluchatka-80x80 Konstrukce: Pecky
baterie2-80x80 Připojení: Jack
repro-80x80 Snímání zvuku: 1 mikrofon
tlacitko-80x80 Ovládání: Na kabelu
barva-80x80 Barva: Bílá
tlacitko-80x80 Ovládání: 3x tlačítko
nastaveni-80x80 Hmotnost: 11,5g
nastaveni-80x80 Délka kabelu: 100cm
apple_EarPods_Jack_tittle_800x800

 

zahlavi_syphone_1920x272

 

icons8-apple-logo-80

Apple Inc., dříve Apple Computer Inc., je americká firma se sídlem ve městě Cupertino v Kalifornii. Firma byla založena v roce 1976, specializuje se na hardware a software. Jejich nejznámějšími produkty jsou: řada počítačů Mac, sada kapesních počítačů MacBook, MP3 přehrávače iPod, chytrý telefon iPhone, tablet iPad, bezdrátové sluchátka AirPods nebo také hodinky Apple Watch. V počítačích Apple je instalován standardně vlastní operační systém Apple macOS a dotyková zařízení jsou poháněna operačním systémem iOS a iPadOS.
zdroj: wikipedia

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX