Apple AirTag 4ks

airtag1_80x80png Apple AirTag 4 pack (MX542ZY/A)
baterie2-80x80 Baterie: CR2032
kvalita_80x80_novy Stav: Nové
ico_baleni_80x80 Balení: 4x AirTag, krabička, baterie

 

Skladem
Značka: Apple
2 690 Kč 2 223,14 Kč bez DPH
Kategorie: Lokátory a příslušenství
Záruka: 2 roky
Návod zařízení::

Základní popis

AirTag, neztrácej hlavu při hledání. AirTag je totiž úžasně jednoduchá pojistka proti ztrácení věcí. Jeden si připneš ke klíčům, další šoupneš do batohu a jiný zase do peněženky. A hned je uvidíš na mapě v aplikaci Najít, stejně jako tam najdeš všechna svoje zařízení Apple. AirTag je tak ideálním přívěškem / doplňkem pro všechny věci, které prostě nechcete ztratit. Kromě zobrazení přímo v mapě, obsahuje AirTag chip U1. Tento chip, pokud jste v blízkosti hledaného AirTagu zajišťuje pomocí Vašeho iPhonu nalézt AirTag na centimetry přesně (funkce dostupná od iPhonu 11).  AirTag obsahuje také reproduktor, který lze snadno přes iPhone aktivovat a vy tak svoji hlídanou věc můžete najít i po zvuku.

 

Funkce

Vyhledávání: Funkce vyhledávání funguje na více úrovních. Pomůže najít přibližnou lokalitu na mapě přes aplikaci Najít, umožní přesné zaměření pokud jste již v dosahu signálu AirTagu a akusticky, kde lze samotný AirTag tzv. prozvonit. 

 

airtag_foto_text

 

Aplikací Najít: AirTag je úžasně jednoduchá pojistka proti ztrácení věcí. Jeden si připneš ke klíčům, další šoupneš do batohu. A hned je uvidíš na mapě v aplikaci Najít, stejně jako tam najdeš všechna svoje zařízení Apple

Prozvoněním: Prozvoň to a máš to. Zatoulala se ti peněženka? Jestli v ní máš AirTag, nepropadej panice. Otevři aplikaci Najít a přes panel Předměty si ji prozvoň. AirTag na to má integrovaný reproduktor. Pokud se skrývá někde poblíž, třeba pod gaučem nebo vedle v pokoji, stačí jít po zvuku.

Přesné lokalizování: Samá voda.Přihořívá. Hoří.Když je AirTag poblíž, iPhone tě pomocí přesného hledání navede přímo k němu.1Díky integrované ultraširokopásmové technologii dokáže zobrazit směr i přesnou vzdálenost.

Přesné hledání podporují tahle zařízení:
iPhone 11
iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max
iPhone 12 a iPhone 12 mini
iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max
iPhone 13 a iPhone 13 mini
iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max

 

Připojení: Nádherně jednoduché.Jedním klepnutím AirTag nastavíš a připojíš ke svému iPhonu nebo iPadu. Pak už ho jenom pojmenuješ, připevníš k předmětu, o kterém chceš mít přehled, a máš vystaráno. Chceš dostávat oznámení o AirTagu i na Apple Watch? Žádný problém. 

 

airtag_foto_text2 

 

Jak funguje hledání: Pár stovek miliónů přátel tě nenechá ve štychu. Pokud něco zapomeneš trochu dál, třeba na pláži nebo ve fitku, síť služby Najít – stovky miliónů iPhonů, iPadů a Maců po celém světě – ti pomůže AirTag vypátrat. Přitom na každém kroku nekompromisně chrání tvoje soukromí.

Jak to funguje? AirTag vysílá zabezpečený Bluetooth signál. Okolní zařízení zapojená do sítě služby Najít signál zachytí a nahlásí polohu tvého AirTagu do iCloudu. Ty ji pak uvidíš na mapě v aplikaci Najít. Celý proces je anonymní a zašifrovaný, a chrání tak soukromí všech zúčastněných. Navíc je úsporný, takže tě nemusí trápit baterie ani datové limity.

Režim ztraceného zařízení ti usnadní hledání. Stejně jako ostatní zařízení Apple, i AirTag se dá přepnout do režimu ztraceného zařízení. Když ho pak zaregistruje jiné zařízení zapojené do sítě, automaticky tě na něj upozorní. Nebo ho můžeš nastavit tak, aby se nálezci zobrazily tvoje kontaktní údaje, když AirTag přiloží ke smartphonu s NFC – tou samou technologií, která ti umožňuje platit mobilem.

 

airtag_foto_text3 

 

Soukromý: Poloha je tvoje soukromá věc. Polohu svého AirTagu vidíš tak jenom ty. Tvoje polohová data a jejich historie se do samotného AirTagu neukládají. V anonymitě zůstávají i zařízení, která ti polohu AirTagu nahlásí. Všechna polohová data se ve všech fázích přenosu šifrují, takže se ani Apple nedozví informace o poloze tvého AirTagu nebo identitě zařízení, které ho pomohlo najít.

AirTag je navržený tak, aby odrazoval od nežádoucího sledování. Když se ti mezi věci připlete cizí AirTag, tvůj iPhone si ho všimne a upozorní tě na něj. Pokud ho ani po chvíli nenajdeš, začne se na cizím AirTagu přehrávat zvuk, který ho odhalí.

Ale nemusíš se bát, že se to bude dít při každé návštěvě kamaráda, který má AirTag taky, nebo ve vlaku plném lidí s AirTagy. Upozornění se spouštějí, jenom když se AirTag vzdálí od svého majitele.

  

Napájení: AirTag je napájen knoflíkovou baterií CR2032, která je vyměnitelná a je součástí balení.

 

Balení: Krabička, AirTag, baterie, návod.

 

Klíčové vlastnosti AirTag

 

airtag1_80x80pngKrytí: IP67
nfc-80x80Připojení: Bluetooth
pamet-80x80Čip: Čip U1
repro-80x80Reproduktor: integrovaný
barva-80x80 Barva: Bílá
nastaveni-80x80 Rozměry: 31,9 x 31,9x 8mm
tlacitko-80x80 Ovládání: přes iPhone
nastaveni-80x80 Konstrukce: Knoflík
size_airtag

 

zahlavi_syphone_1920x272

 

 

icons8-apple-logo-80

Apple Inc., dříve Apple Computer Inc., je americká firma se sídlem ve městě Cupertino v Kalifornii. Firma byla založena v roce 1976, specializuje se na hardware a software. Jejich nejznámějšími produkty jsou: řada počítačů Mac, sada kapesních počítačů MacBook, MP3 přehrávače iPod, chytrý telefon iPhone, tablet iPad, bezdrátové sluchátka AirPods nebo také hodinky Apple Watch. V počítačích Apple je instalován standardně vlastní operační systém Apple macOS a dotyková zařízení jsou poháněna operačním systémem iOS a iPadOS.
zdroj: wikipedia

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX