Apple AirPods PRO (2022)

sluchatka-80x80 Apple AirPods PRO (2022) - (mqd83zm/a)
baterie2-80x80 Pouzdro: Bezdrátově qi / Lightning
kvalita_80x80_novy Stav: Nové

 

Skladem
Značka: Apple
6 280 Kč 5 190,08 Kč bez DPH
Kategorie: Příslušentsví
Záruka: 2 roky

Základní popis

AirPods Pro 2. generace získaly novou úroveň dokonalosti, co se týče zvukového výkonu. Dvakrát lepší aktivní potlačování hluku a adaptivní režim propustnosti pomohou tomu, aby jste se mohli co nejvíce soustředit na to, co zrovna potřebujete. Navíc, prostorový zvuk se stal mnohem intenzivnějším a dotykové ovládání umožňuje snadné nastavení hlasitosti pomocí prstů. A konečně, výdrž baterie se značně zlepšila, takže s nimi můžeš poslouchat až šest hodin na jedno nabití.

 

 repro-80x80

Zvuk

Nový čip H2 od Apple zajišťuje lepší kvalitu zvuku a výkon pro AirPods Pro. Díky novým adaptivním algoritmům a výpočetní technologii dokáže lépe potlačovat hluk, vytvářet trojrozměrný zvuk a prodlužovat výdrž baterie. Sluchátka se přizpůsobí tvaru uší pro lepší zážitek z poslechu. Mikrofon vylepšuje srozumitelnost hlasu, zatímco budič a zesilovač minimalizují zkreslení zvuku i při nižší hlasitosti.

 

 

airpods-face-80 

Personalizovaný poslech

AirPody Pro nabízí personalizovaný poslech díky adaptivnímu prostorovému zvuku, který se přizpůsobuje tvaru ucha a dynamickému snímání polohy hlavy. TrueDepth kamera na iPhonu naskenuje geometrii ucha a vytvoří osobní profil, který se synchronizuje mezi všemi zařízeními. Adaptivní ekvalizace ladí hudbu podle dolehnutí sluchátek a mikrofony snímají tebou poslouchaný zvuk a dolazují jeho frekvence pro dokonalý zážitek z poslechu.

 

 

icons8-audio-off-80

Potlačování hluku

Nová generace přichází s dvakrát účinnějším potlačováním hluku díky novému budiči a akustickým algoritmům, které dokážou rychle rozpoznat přicházející zvuk a kompenzovat ho. Balení obsahuje čtyři velikosti silikonových špuntů, které zajistí pohodlné nošení a utěsnění zvuku. Adaptivní režim propustnosti dokáže tlumit intenzitu hlasitých zvuků a umožňuje tak vnímat okolní zvuky. Sluchátka potlačují hluk až 48 000krát za sekundu.

 

 

 airpods_obaly-80x80

Pouzdro

Klenotnice na sluchátka. Pouzdro na AirPods Pro je stejně kouzelné jako sluchátka samotná. Nové generaci přibyla dírka na poutko, aby jsi mohl mít svého miláčka vždy po ruce. Díky novému reproduktoru na spodu krabičky si můžeš v případě ztráty krabičku prozvonit. S novým designem a funkčností se stane tvým nejlepším společníkem na cesty. Ať už si rád cestuješ, sportuješ nebo jenom chodíš do práce, tohle pouzdro tě nikdy nezklame.

 

 

baterie-80x80

Výdrž baterie

Výkonnější baterie umožňuje ještě delší poslechový maraton, než jejich předchozí verze. Sluchátka na jedno nabití vydrží hrát až šest hodin a s nabíjecím pouzdrem můžeš vyslechnout až 30 hodin hudby nebo 24 hodin hovoru. A když se ti sluchátka vybíjejí, tak je jen stačí na chvilku vložit do pouzdra, aby se nabily na další vlnu.

 

 

 icons8-services-80

Funkce

AirPods Pro mají všechny funkce které dělají AirPody AirPodama. Stačí je jen přiblížit k iPhonu nebo iPadu a klepnout na Připojit. Můžete snadno sdílet zvuk do dvou párů AirPodů a hladce přepínat mezi zařízeními. AirPods Pro také nabízejí funkce pro specifické sluchové potřeby, včetně izolování hlasu při konverzaci v hlučném prostředí a zesílení frekvencí pro lepší srozumitelnost. Živý poslech ve spojení s iPhonem také pomáhá zachytit zvuk na větší vzdálenost.

 

 

airpods_uzivatel_80x80

Ovládání

S pomocí dotykového ovládání umístěného na stopce sluchátkek máš úplnou kontrolu nad funkcemi přehrávání. Můžeš snadno upravit hlasitost pohybem prstu nahoru nebo dolů. Při stisknutí tlačítka můžeš spustit nebo zastavit hudbu, přijmout nebo ukončit hovor. Pokud podržíš tlačítko, přepneš mezi aktivním potlačováním hluku a adaptivním režimem propustnosti.

 

 

Klíčové vlastnosti AirPods PRO

 

baterie2-80x80Maximální výdrž baterie: 30h
nfc-80x80Připojení: Bluetooth 5.3
pamet-80x80Čip: Sluchátkový čip H2
repro-80x80Potlačení okolního hluku
repro-80x80Snímání zvuku: 2 mikrofony
barva-80x80 Barva: Bílá
nastaveni-80x80 Hmotnost: 5,3g
tlacitko-80x80 Ovládání: dotykové
nastaveni-80x80 Konstrukce: špunty
sluchatka-80x80 Krytí: IPX4 (pot a voda)

 

 Návod zařízení: Oficiální návod Apple

zahlavi_syphone_1920x272

 

icons8-apple-logo-80

Apple Inc., dříve Apple Computer Inc., je americká firma se sídlem ve městě Cupertino v Kalifornii. Firma byla založena v roce 1976, specializuje se na hardware a software. Jejich nejznámějšími produkty jsou: řada počítačů Mac, sada kapesních počítačů MacBook, MP3 přehrávače iPod, chytrý telefon iPhone, tablet iPad, bezdrátové sluchátka AirPods nebo také hodinky Apple Watch. V počítačích Apple je instalován standardně vlastní operační systém Apple macOS a dotyková zařízení jsou poháněna operačním systémem iOS a iPadOS.
zdroj: wikipedia

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX