Apple AirPods 3

sluchatka-80x80 Apple AirPods 3 - (MPNY3ZM/A)
baterie2-80x80 Pouzdro: Lightning
kvalita_80x80_novy Stav: Nový
ico_baleni_80x80 Balení: orig. krabička, nabíjecí pouzdro, sluchátka

 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Apple
4 680 Kč 3 867,77 Kč bez DPH
Kategorie: Sluchátka
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Základní popis

Apple AirPods 3 generace jsou exkluzivní bezdrátová sluchátka s vysokou kvalitou zvuku. Dodávají se v elegantním pouzdru, které zároveň slouží k nabíjení. Samotné pouzdro lze nabíjet konektorem Lightning. AirPods 3 mají oproti AirPods první nebo druhé generace upravený ergonomický tvar, který ještě lépe sedí v uších a když je máte nasazeny tak o nich ani nevíte (tomu napomáhá i zkrácená "noha" samotných sluchátek). Sluchátka disponují technologií Bluetooth 5.0, který je velice přesný, rychlý na přenos a přitom extrémně úsporný. Výdrž přehrávání na jedno nabití je 6 hodin nebo 4hodiny aktivního hovoru. AirPods 3 generace mají další skvělé funkce jako např. automatické vypnutí při vyjmutí z uší, ovládání přímo na těle sluchátka, odolnost proti potu a vodě s krytím (IPX4) a především funkci prostorového zvuku.

 


Funkce
 

Design Apple: Každý kdo se alespoň trošku zajímá o technologie ví, že Apple ze svých produktů dělá mistrovská díla ve všech směrech. Ať se jedná o hardware, software, používání, vzhled nebo třeba i balení všech jeho produktů, vždy ve Vás Apple produkty evokují emoce. Design tyto emoce ještě více umocňuje. Důkazem toho všeho je nepřeberné množství firem, které se snaží kopírovat právě produkty Apple. U nás na syphone.cz však naleznete pouze kvalitní značkové produkty Apple.

 


Párování: O párování sluchátek se stará chip H1 vyvinutý přímo Applem. Párování v podstatě provádíte jen jednou. Otevřete v blízkosti iPhonu Vaši krabičku s AirPods 3, na displeji se zobrazí informace o párování. Kliknete na "párovat" a.... A hotovo. Následně vždy, když otevřete krabičku vedle jakéhokoliv Vašeho produktu Apple (iPhone, iPod, iPad, iMac, MacBook, AppleTV nebo i hodinek AppleWatch), Vaše sluchátka jsou ihned připojeny. Voalá.

 

apple_airpods3_connect_small

 

Ovládání: Ovládat sluchátka potažmo vaše spárované zařízení můžete přes hlasovou asistentku příkazem "Hey Siri" nebo předem nastaveným zmáčknutí na levé či pravé sluchátko. Nastavení levého i pravého sluchátka lze provádět nezávisle na sobě. Obě sluchátka jsou tzv. "master" tedy nezávislé jedno na druhém. Sluchátka disponují i optickým senzorem, který pozná, když jsou sluchátka nasazena v uchu. Pokud, tak posloucháte např. hudbu a někdo Vás vyruší, stačí sluchátko vyndat z ucha a ihned se hudba zastaví. Po dořešení situace, která Vás vyrušila od poslechu, stačí sluchátko vrátit zpět do ucha a ihned hudba začne hrát tam, kde přestala, když jste sluchátko vyndal. Prostě a jednoduše geniální.

Jedním stiskem zastavíš / spustíš hudbu nebo přijmeš hovor.

Dvojitým stiskem přeskočíš skladbu dopředu

Trojitým stiskem přeskočíš skladbu dozadu

Podržením zastavíš / spustíš potlačování okolního hluku

 

 

Odolnost: Sluchátka i pouzdro jsou vyrobeny tak, aby jim nevadil ani déšť a ani pot. Mají odolnost na kapaliny IPX4 a proto jsou bezvadným parťákem nejen při běžném používání, ale nyní se stávají perfektním parťákem při všech Vašich tréninkových aktivitách. Cvičení nebylo nikdy tak rytmické.

 

apple_airpods3_IPX4

 

Zvuk: Co si budeme povídat, nejdůležitější pro používání sluchátek je především zvuk. Ať ten co přijímáme do ucha, tak ten, který se zaznamenává mikrofony. Oba dva jsou na vysoké úrovni a v kategorii otevřených pecek jsou na špici. Zvuk je něco co se špatně popisuje, ale tohle prostě musíte zažít. AirPods3 kromě perfektního zvuku dostali do svých útrob také prostorový zvuk, který se pohybuje dle toho jak hýbete hlavou a nebo se pohybujete. Ve sluchátkách se nachází Chip H1, který se nestará jen o párování sluchátek, ale zabezpečuje také kvalitní zvuk, které sluchátka mají. Ve zkratce, jde o přenos hudby, která jde přes protokol Bluetooth. Tak jak iPhone (potažmo jiné zařízení Apple) posílá zvukový signál. Tento signál je zašifrován a zabalen, aby během cesty "vzduchem" neztratil na kvalitě a tento zvuk je rozbalen až přímo ve sluchátku právě díky chipu H1. Tím Vám jde do ucha velice přesný zvuk bez ztrát. Opět woow.

 

Záznam: Mikrofony jsou obsaženy v obou sluchátkách. Tím můžete sluchátka využívat např. jako handsfree v autě nebo v kanceláři. Lze diktovat poznámky, nákupní seznam nebo přímo odpovídat na přijatou zprávu přímo do Vašeho iPhonu. Vše obstarává opět chip H1 a tím se z obyčejného handsfree stává zase o kus chytřejší zařízení. Díky pohybovým a řečovým akcelerometrům rozeznají sluchátka, kdy mluvíte a upravý přijímací paprsek mikrofonu na Vaši pusu a zaměří se na Váš hlas. Zároveň však odstíní hluky z Vašeho okolí a ten s kým voláte ani nepozná, že nemáte telefon "na uchu".

 

apple_airpods3-prostorovy_zvuk_small

 

Nabíjení: AirPods 3 se nabíjejí pomocí konektoru Lightning, který naleznete v balení společně s AirPods.

 

Balení: Krabice, L+R sluchátko AirPods 3 vložené do krabičky "powerbanky", nabíjecí kabel lightning / USB-C, návod.

 

Klíčové vlastnosti AirPods 3.generace

 

baterie2-80x80Maximální výdrž baterie: 30h
nfc-80x80Připojení: Bluetooth 5.0
pamet-80x80Čip: Sluchátkový čip H1
repro-80x80Potlačení okolního hluku
repro-80x80Snímání zvuku: 2 mikrofony
barva-80x80 Barva: Bílá
nastaveni-80x80 Hmotnost: 4,28g
tlacitko-80x80 Ovládání: zmáčknutím
nastaveni-80x80 Konstrukce: pecky
sluchatka-80x80 Krytí: IPX4 (pot a voda)
apple_airpods_3_tittle_800x800

 

 Návod zařízení: Oficiální návod Apple

zahlavi_syphone_1920x272

 

icons8-apple-logo-80

Apple Inc., dříve Apple Computer Inc., je americká firma se sídlem ve městě Cupertino v Kalifornii. Firma byla založena v roce 1976, specializuje se na hardware a software. Jejich nejznámějšími produkty jsou: řada počítačů Mac, sada kapesních počítačů MacBook, MP3 přehrávače iPod, chytrý telefon iPhone, tablet iPad, bezdrátové sluchátka AirPods nebo také hodinky Apple Watch. V počítačích Apple je instalován standardně vlastní operační systém Apple macOS a dotyková zařízení jsou poháněna operačním systémem iOS a iPadOS.
zdroj: wikipedia

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX