Apple AirPods 2

sluchatka-80x80 Apple AirPods 2 - 2019 (MV7N2ZM/A)
baterie2-80x80 Pouzdro: Nabíjení přes Lightning
kvalita_80x80_novy Stav: Nové

 

Skladem
Značka: Apple
3 180 Kč 2 628,10 Kč bez DPH
Kategorie: Příslušentsví
Záruka: 2 roky
Návod zařízení:: https://support.apple.com/cs-cz/HT207010

Základní popis

Když se řeknou bezdrátové sluchátka, skoro všichni si ihned představí tyto revoluční AirPody od Applu. Jejich jednoduchost v používání, volnost při pohybu a přitom obrovská kvalita a přenos zvuku jsou tak výjimečné, že se staly nejprodávanější bezdrátová sluchátka na světě. Stačí otevřít krabičku vložit sluchátka do ucha a říct Siri, ať zapne Vaši oblíbenou hudbu. Tak snadné. Sluchátka můžete používat také jako Hands Free, každé sluchátko má zabudovaný vysoce přesný směrový mikrofon, který zaručí, že právě Váš hlas je ten nejdůležitější zvuk, který chce volaná protistrana slyšet.

 

Funkce

Design Apple: Každý kdo se alespoň trošku zajímá o technologie ví, že Apple ze svých produktů dělá mistrovská díla ve všech směrech. Ať se jedná o hardware, software, používání, vzhled nebo třeba i balení všech jeho produktů, vždy ve Vás Apple produkty evokují emoce. Design tyto emoce ještě více umocňuje. Důkazem toho všeho je nepřeberné množství firem, které se snaží kopírovat právě produkty Apple. U nás však naleznete pouze kvalitní značkové produkty Apple.
airpods2_1200x400

Párování: O párování sluchátek se stará chip H1 (1.generace využívala chip W1) vyvinutý Applem. Párování v podstatě provádíte jen jednou. Otevřete v blízkosti iPhonu Vaši krabičku s AirPods, na displeji se zobrazí informace o párování. Kliknete na "párovat" a.... A hotovo. Následně vždy, když otevřete krabičku vedle jakéhokoliv Vašeho produktu Apple (iPhone, iPod, iPad, iMac, MacBook, AppleTV nebo i hodinek AppleWatch), Vaše sluchátka jsou ihned připojeny. Voalá.

 

Ovládání: Ovládat sluchátka potažmo vaše spárované zařízení můžete přes hlasovou asistentku příkazem "Hey Siri" nebo předem nastaveným poklepáním na levé či pravé sluchátko. Nastavení levého i pravého sluchátka lze provádět nezávisle na sobě. Obě sluchátka jsou tzv. "master" tedy nezávislé jedno na druhém. Poklepem lze tedy: přepnout na předchozí / předešlou skladbu, přehrát / pozastavit hudbu, přijmout / položit hovor, vypnout AirPods nebo zavolat Siri. Sluchátka disponují i optickým senzorem, který pozná, když jsou sluchátka nasazena v uchu. Pokud, tak posloucháte např. hudbu a někdo Vás vyruší, stačí sluchátko vyndat z ucha a ihned se hudba zastaví. Po dořešení situace, která Vás vyrušila od poslechu, stačí sluchátko vrátit zpět do ucha a ihned hudba začne hrát tam, kde přestala, když jste sluchátko vyndal. Prostě a jednoduše geniální.

airpods2_double_connect_1200x400

Zvuk: Co si budeme povídat, nejdůležitější pro používání sluchátek je především zvuk. Ať ten co přijímáme do ucha, tak ten, který se zaznamenává mikrofony. Oba dva jsou na vysoké úrovni a v kategorii otevřených pecek jsou na špici. Zvuk je něco co se špatně popisuje, ale tohle prostě musíte zažít. Chip H1, který je obsažen ve sluchátkách, se nestará jen o párování sluchátek, ale zabezpečuje také kvalitní zvuk, které sluchátka mají. Ve zkratce, jde o přenos hudby, která jde přes protokol Bluetooth. Tak jak iPhone (potažmo jiné zařízení Apple) posílá zvukový signál. Tento signál je zašifrován a zabalen, aby během cesty "vzduchem" neztratil na kvalitě a tento zvuk je rozbalen až přímo ve sluchátku právě díky chipu H1. Tím Vám jde do ucha velice přesný zvuk bez ztrát. Opět woow.

 

Záznam: Mikrofony jsou obsaženy v obou sluchátkách. Tím můžete sluchátka využívat např. jako handsfree v autě nebo v kanceláři. Lze diktovat poznámky, nákupní seznam nebo přímo odpovídat na přijatou zprávu přímo do Vašeho iPhonu. Vše obstarává opět chip H1 a tím se z obyčejného handsfree stává zase o kus chytřejší zařízení. Díky pohybovým a řečovým akcelerometrům rozeznají sluchátka, kdy mluvíte a upravý přijímací paprsek mikrofonu na Vaši pusu a zaměří se na Váš hlas. Zároveň však odstíní hluky z Vašeho okolí a ten s kým voláte ani nepozná, že nemáte telefon "na uchu".

Jaké zařízení Apple zrovna používáte? AirPods umí všechny!

Airpods_mac_iphone_watch_1200x400

Výdrž: Na jedno nabití vydrží sluchátka hrát 5 hodin hudby nebo 3 hodiny telefonování. Ovšem např. při využívání sluchátek jako handsfree používáte jen jedno, tedy po vybití lze vybité strčit do krabičky a použít druhé. Tím se prodlouží doba nonstop volání o další 3 hodiny. A tak dále. To opět není vše, krabička slouží jako powerbanka a po vložení sluchátek do krabičky se automaticky AirPods nabíjí. Během 15 minut se AirPods nabijí na další 3 hodiny hudby nebo 2 hodiny hovoru. V plném zatížení, včetně kapacity krabičky lze AirPods používat až 24 hodin.

 

Nabíjení: AirPods se nabíjejí pomocí konektoru Lightning, který naleznete v balení společně s AirPods.

 

Balení: Krabice, L+R sluchátko AirPods vložené do krabičky "powerbanky", nabíjecí kabel, návod.

 

Klíčové vlastnosti AirPods 2

 

baterie2-80x80Maximální výdrž baterie: 24h
nfc-80x80Připojení: Bluetooth 5.0
pamet-80x80Čip: Sluchátkový čip H1
repro-80x80Snímání zvuku: 2 mikrofony
barva-80x80 Barva: Bílá
nastaveni-80x80 Hmotnost: 4g
tlacitko-80x80 Ovládání: Poklepáním
nastaveni-80x80 Konstrukce: Pecky
airpods_size 

 

 Návod zařízení: Oficiální návod Apple

zahlavi_syphone_1920x272

 

icons8-apple-logo-80

Apple Inc., dříve Apple Computer Inc., je americká firma se sídlem ve městě Cupertino v Kalifornii. Firma byla založena v roce 1976, specializuje se na hardware a software. Jejich nejznámějšími produkty jsou: řada počítačů Mac, sada kapesních počítačů MacBook, MP3 přehrávače iPod, chytrý telefon iPhone, tablet iPad, bezdrátové sluchátka AirPods nebo také hodinky Apple Watch. V počítačích Apple je instalován standardně vlastní operační systém Apple macOS a dotyková zařízení jsou poháněna operačním systémem iOS a iPadOS.
zdroj: wikipedia

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX