FIXED Tvrzené sklo 3D Full Cover pro Apple Watch

zabezpeceni-9H-80x80 Tvrdost: 9H
zabezpeceni-3D-80x80 Tvar: 3D zaoblení přes kraje
pomer-80x80 Tloušťka: 0.33 mm
watch_ico-80x80

Model: vyberte variantu níže

 

Varianta
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Značka: FIXED
499 Kč
Kategorie: Ochrana displeje
Typ Apple Watch: Zvolte variantu Vašich Apple Watch (viz. výše)
Série 1,2,3: Apple Watch série 1,2,3 - 42mm
Série 4,5,6,SE: Apple Watch série 4,5,6 a SE - 40mm / 44mm

Základní popis

Vysoce kvalitní temperované 3D tvrzené sklo FIXED Full-Cover je ideální volbou pro ochranu displeje vašich Apple Watch. Předejdete tak neštěstí v podobě škrábanců nebo prasklého displeje. Speciální 3D technologie skla je určena přímo pro displej se zaoblenými okraji. Se svou minimální tloušťkou 0,33 mm téměř nijak nezvětšuje rozměry hodinek. Temperované provedení zaručí vysokou citlivost, ovládání dotykového displeje zůstane stejně přirozené jako na displeji bez skla. Sklo disponuje tvrdostí se stupněm 9H, je odolné proti různým škrábancům a rýhám. Díky 100% průhlednosti zůstanou barvy displeje Apple Watch stejně zářivé i po instalaci skla FIXED 3D Full-Cover. Oleofobní úprava skla zamezí různým šmouhám a otiskům prstů na displeji. V balení najdete i aplikátor pro snadnou a rychlou instalaci.

 

Funkce

 

Jen 0,33 mm: To je tloušťka skla, které zajišťuje dostatečnou ochranu Vašeho displeje a s odolností 5H na Moshově stupnici tvrdosti.

 

3D zakřivení: Sklo je tvarováno přesně na Vaše Apple Watch, je tak zakřiveno a přesně slícováno přes celý Váš displej Apple Watch. Díky takto tenkému sklu, zapomenete, že nějaké sklo vlastně máte.

 

popisek_3Dglass-applewatch2

 

Extra jasný: sklo je vyrobeno technologií, která zaručuje přesnost podání barev a průhlednosti, díky které zapomenete na to, že máte sklo na Apple Watch. Svou vizuální kvalitou se jedná o ekvivalent samotného displeje.

 

Super citlivý: každý chce chránit svou obrazovku bez ztráty citlivosti na dotyk. Watch Glass Vám díky své navržené technologii dává stejnou odezvu jako by jste ne hodinkách neměli žádné ochranné sklo.

  

Instalace: V balení naleznete sadu na vyčištění, odmaštění, aplikátor a samotné sklo. Po vyčištění a kontrole, že Vám zpět na vyčištěnou část nespadnul žádný prach (pokud ano, použijte přiloženou lepku se kterou smítko odstraníte). Následně můžete odstranit ochranou folii, která je na ochranném skle a kryje stranu s lepidlem. Nyní sklo vložte do aplikátoru již jen opatrně položte ochranné sklo na svoje vyčištěné Apple Watch. Snažte se vytlačit všechny bubliny které vzniknou pod sklem i za cenu, že budete nucení ochranné sklo znovu lehce přizvednout.

   

Klíčové vlastnosti tvrzeného skla FIXED 3D Full-Cover

rozliseni-80x80 Zařízení: dle výběru
zabezpeceni-3D-80x80 Tvar: 3D zaoblení přes kraje
zabezpeceni-9H-80x80 Tvrdost: 9H
screenshot-80x80 Citlivost: nezměněná
nastaveni-80x80 Tlouštka: jen 0,33 mm
barva-80x80 Barva: čirá
pomer-80x80 Velikost: přes celý displej
instalace_80x80 Lepení: Snadná instalace
otisky-80x80 Aplikace: Bez bublin
schvaleno_80x80 Maskuje "původní" škrábance
ochrane_sklo_fixed_apple_watch_titulka3_800x800 
zahlavi_syphone_1920x272

 

logo-fixed  

Značka FIXED přináší na trh neotřelá řešení pro smartphony a tablety. Výrobky značky FIXED vynikají praktičností a jsou vyvíjeny s důrazem na  kvalitu a jednoduchost použití. Stylová ochrana mobilních telefonů je pro značku FIXED typická. Vlastní výroba ručně šitých pouzder sídlí v  Prostějově. Právě tady ve městě s dlouholetou oděvní tradicí, vznikají dnes módní, praktická a vysoce odolná pouzdra na telefony, tablety či notebooky. Kvalita produktů je zajištěna důkladným testováním a velmi přísnou výstupní kontrolou.