OEM nabíjecí/datový kabel 1m

baterie2-80x80

OEM nabíjecí datový kabel 1m

instalace_80x80 Konektor: USB-A -> Lightning
kvalita_80x80_novy Stav: Nové
Skladem
Značka: OEM
229 Kč
Kategorie: Příslušentsví
Záruka: 2 roky

Tento 1m dlouhý OEM kabel slouží k přenosu dat a rychlému a účinnému nabíjení vašeho zařízení doma, v kanceláří ale i na cestách. Pro zařízení Apple iPhone 5 a novější.

 

info-zarizeni-80x80 Model: OEM datový kabel
barva-80x80 Barva: bílá
baterie-80x80 Druh zboží: nabíjecí/datový kabel
schvaleno_80x80 Použití: iPhone 5 a novější
baterie2-80x80 Napájecí výstup: 5W
kvalita_80x80_novy Stav: nové
nastaveni-80x80 Konektor: USB-A -> Lightning
fajfka80x80 Výrobce: OEM
600x600

 

zahlavi_syphone_1920x272

 

logo_OEM

OEM (zkratka anglického Original Equipment Manufacturer) je obchodní termín, který označuje výrobce zařízení, jehož výrobek je prodáván a propagován jinou obchodní značkou.

Výrobky, určené pro výrobce OEM, se označují jako OEM výrobky. Typickými OEM výrobky jsou základní desky počítačů, monitory, myši a jiné komponenty spotřební elektroniky.

Díly OEM využívá řada výrobců renomovaných značek (hlavně evropských a amerických), když některé komponenty nebo dokonce i celé výrobky nechá vyrobit v továrně v zemi, kde jsou nižší výrobní náklady a levná pracovní síla (nejčastěji v jihovýchodní Asii, Číně, nebo ve východní Evropě) a následně pak výrobek prodává pod svojí značkou. Nejedná se tedy o případ, kdy produkt vyrábí místní pobočka, nebo dceřiná firma, ale jiná (často partnerská) firma, která jinak běžně vyrábí tytéž nebo podobné produkty své vlastní značky.

Další výhodou výrobců OEM je, že se specializují na daný výrobek a jsou schopni jej vyrábět v podstatně lepší kvalitě a s nižšími náklady, než kdyby si daný produkt musel konečný výrobce vyrábět sám.

zdroj: wikipedie