Apple iPhone XS 64GB Gold

iphone-XS_80x80 Apple iPhone XS 64GB Gold
kvalita_80x80_A+ Stav: použitý / špičková kvalita (A+)
zaruka_12_80x80 Záruka: 12 měsíců
baterie-80x80 Baterie: 100% (měněna baterie, hláška v nastavení)
baleni_80x80 Balení: Telefon + kabel
icons8-discount-finder-80 osvobozeno od DPHSkladem
Značka: Apple
6 480 Kč 6 480 Kč bez DPH
Kategorie: Mobilní telefony iPhone
Záruka: 12 měsíců (nevztahuje se na baterii)
iphoneXS gold titulka1 800x800
Novinka Použitý

Základní popis iPhone XS (velikost displeje 5,8")

 

iPhone XS je ještě lepší a výkonnější než předchozí "Pro" model iPhone X. Stejně jako jeho předchůdce má nádherný OLED displej s úhlopříčkou 5,8", nesoucí se přes celou přední stranu telefonu. Displej, kde černá je opravdu černá, displej s nejvěrnějším podáním barev na trhu. Tělo si nese z nádherné chirurgické oceli kde k loňské vesmírně šedé a stříbrné barvě, přibylo velmi povedené zlaté provedení. Odemykání iPhonu pomocí obličeje (Face ID) je ještě rychlejší nežli předtím a to samé platí pro bezdrátové nabíjení. Stejně tak si polepšila dvojitá fotosoustava s optickou stabilizací. S rozlišením 12MPx a novým větším snímačem nám přináší věrnější obraz, přesnější barvy a méně šumu v záběrech pořízených při slabém světle. S novou funkcí smart HDR za vás bude iPhone dělat krásnější fotky, protože automaticky lépe vykreslí detaily světlých a tmavých ploch. Zkrátka a dobře, iPhone XS vám bude skvělým společníkem a to za každého počasí. Nabízí totiž ke všemu zmíněnému ještě zvýšený standard odolnosti proti vodě a prachu - IP68.

 

iphone_xs_main_photo

 

chip-80x80

Procesor A12 Bionic

6 jádrový procesor A12 Bionic je ve srovnání s předchůdcem A11 Bionic až o 15% rychlejší na výkon jádra, až o 50% výkonnější na grafice a dokáže uspořit až 50% energie baterie. Nová generace revoluční funkce strojového učení nazvaná Neural Engine přináší možnost využití rozšířené reality v aplikacích a hrách, dělat fantastické portréty s ovládáním hloubky ostrosti a plynulost ve všem co děláte. Díky této funkci se z telefonu opravdu stane Vaše prodloužená ruka a mysl.

 

iphone_xs_A12 bionic_specs

 

 

pomer-80x80

12MP duální Fotoaparát s optickou stabilizací

Nový vyspělý 12MP duální fotoaparát přinesl větší, rychlejší snímač a nové možnosti. Snímač zajišťuje věrnější obraz, hlubší pixely, přesnější barvy a méně šumu v záběrech pořízených při slabém světle. S novou funkcí Smart HDR za vás bude iPhone dělat krásnější fotky, protože automaticky lépe vykreslí detaily světlých a tmavých ploch. Díky výkonnému čipu A12 Bionic je efekt bokeh opět o krok blíže k dokonalosti a umožňuje v portrétech dodatečně upravovat hloubku ostrosti i poté, co byla fotografie pořízena. Zkrátka a dobře nyní je ještě snažší fotit jako nikdy předtím.

  

 iphone_xs_portrait_mode

rozliseni-80x80

OLED Super Retina 5,8" 

Speciálně navržená obrazovka iPhonu XS má HDR a nejvěrnější podání barev na trhu OLED displejů. Obrazovka je symetricky roztažená přes celou přední část telefonu a tak je maximalizovaná její plocha. Se svou svítivostí 625 nitů tak uvidíte vše jasněji i za denního světla avšak černá je zde opravdu černá! 

 

iphone_xs_display_comparison

 

icons8-face-id-80

 

Ještě rychlejší Face ID

Face ID je bezpečná 3D technologie odemykání, která z Vašeho obličeje udělá unikátní zámek Vašeho iPhonu. Tato technologie se nedá obelhat a s každém dalším odemknutí se učí Vás rozpoznávat. Tedy i když změníte účes, vezmete si brýle nebo dáte více makeupu, pořád Vás telefon bezpečně pozná. Vše toto probíhá offline na Vašem iPhonu. Když místo hesla používáte svůj obličej, všechno je jednodušší. Jedním pohledem iPhone odemknete, přihlásíte se do aplikací a k účtům.

iPhoneX-faceid


                      baterie2-80x80

Bezdrátové nabíjení + rychlonabíjení? 

Nový iPhone XS disponuje funkcí bezdrátového nabíjení standardu qi. Stačí jen položit na nabíjecí podložku a už se energie valí zpět do iPhonu. Jednoduché, účinné. Pokud se však dostanete do situace kdy potřebujete rychle odejít a Vaše baterie není nabita, tento iPhone je vybaven novou funkcí rychlonabíjení, kdy dostanete do Vašeho iPhonu až 50% kapacity za cca. 30minut. Je však potřeba výkonnější adaptér.

 

 iphone8_bezdrát_643x495

 

 

barva-80x80

Skleněný ze předu i ze zadu a přitom IP68

I když iPhone XS může působit křehce, nenechte se zmást. Když už ze skla, tak z toho nejtvrdšího! Poškrábat iPhone XS bude tedy o poznání větší oříšek než u předchozích modelů. Je to pěkný tvrďák, který se nelekne ani vody ani prachu. Certifikace IP68, je toho důkazem. Podle ní by měl iPhone vydržet ve vodě až 30 minut v hloubce 6 metrů. 

 

  

 

Barevné varianty

iPhone XS si nese tělo z chirurgické oceli kde k loňské vesmírně šedé a stříbrné barvě, přibylo velmi povedené zlaté provedení.

 

iphone_xs_colours

 

 

Klíčové vlastnosti iPhone XS

 (detailní parametry: ZDE)

rozliseni-80x80 Displej: 5,8"
pamet-80x80 Úložiště: 64GB
os-80x80 Systém: ios
sim-80x80 SIM: nanoSIM
tlacitko-80x80 Bezpečnost: FaceID
pomer-80x80 Fotoaparát: 12Mpx
nfc-80x80 Platby: ApplePay
barva-80x80 Barva: zlatá
zada-80x80 Tělo: nerez / sklo
kryti-80x80 Krytí: IP68 prachu/voděodolný
nastaveni-80x80 Velikost: 143,6 x 70,9 x 7,7mm
nastaveni-80x80 Váha: 177g
baterie2-80x80 Nabíjení: Lightning, Bezdrátové
repro-80x80 Zvuk: Stereo

iphone_xs_size

 Upozornění: Na použitou baterii se záruka nevztahuje.

zahlavi_syphone_1920x272

 

icons8-apple-logo-80

Apple Inc., dříve Apple Computer Inc., je americká firma se sídlem ve městě Cupertino v Kalifornii. Firma byla založena v roce 1976, specializuje se na hardware a software. Jejich nejznámějšími produkty jsou: řada počítačů Mac, sada kapesních počítačů MacBook, MP3 přehrávače iPod, chytrý telefon iPhone, tablet iPad, bezdrátové sluchátka AirPods nebo také hodinky Apple Watch. V počítačích Apple je instalován standardně vlastní operační systém Apple macOS a dotyková zařízení jsou poháněna operačním systémem iOS a iPadOS.
zdroj: wikipedia

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX