Apple AirPods PRO

sluchatka-80x80 Apple AirPods PRO - (MWP22ZM/A)
baterie2-80x80 Pouzdro: Bezdrátově qi / Lightning
kvalita_80x80_novy Stav: Nové

 

Položka byla vyprodána…
Prodáno
Značka: Apple
6 990 Kč –16 % 5 890 Kč
Kategorie: Příslušentsví
Záruka: 2 roky
Návod zařízení:: https://support.apple.com/cs-cz/HT207010
Položka byla vyprodána…
airpods syphone 800x800
6 990 Kč –16 %

Základní popis

Apple AirPods PRO jsou exklusivní bezdrátová sluchátka s vysokou kvalitou zvuku. Dodávají se v elegantním pouzdru, které zároveň slouží k nabíjení. Samotné pouzdro lze nabíjet bazdrátově s certifikací Qi. AirPods PRO tak jako AirPods první nebo druhé generace mají ergonomický tvar, který výborně sedí v uších a ani o nich nevíte. Tato verze má však navíc 3 velikosti špuntů, které zajišťují pro každé ucho dokonalé pohodlí a především utěsní výborně ucho díky možnosti zapnout si funkci Noise Cancelling, neboli potlačení okolního hluku (funkce aktivního potlačení okolního hluku nebo režim propustnosti hluku). Sluchátka disponují technologií Bluetooth 5.0 která je velice přesná a rychlá na přenos a přitom úsporná, výdrž přehrávání na jedno nabití 4,5h nebo 3,5 aktivního hovoru. Dále AirPods PRO mají funkce např. automatického vypnutí při vyjmutí z uší, ovládání na těle sluchátka, odolnost proti potu a vodě s krytím (IPX4).

 


Funkce
 

Design Apple: Každý kdo se alespoň trošku zajímá o technologie ví, že Apple ze svých produktů dělá mistrovská díla ve všech směrech. Ať se jedná o hardware, software, používání, vzhled nebo třeba i balení všech jeho produktů, vždy ve Vás Apple produkty evokují emoce. Design tyto emoce ještě více umocňuje. Důkazem toho všeho je nepřeberné množství firem, které se snaží kopírovat právě produkty Apple. U nás však naleznete pouze kvalitní značkové produkty Apple.

 

Noise Cancelling: potlačení okolního hluku


airpodspro_propustnost2

Párování: O párování sluchátek se stará chip H1 vyvinutý Applem. Párování v podstatě provádíte jen jednou. Otevřete v blízkosti iPhonu Vaši krabičku s AirPods PRO, na displeji se zobrazí informace o párování. Kliknete na "párovat" a.... A hotovo. Následně vždy, když otevřete krabičku vedle jakéhokoliv Vašeho produktu Apple (iPhone, iPod, iPad, iMac, MacBook, AppleTV nebo i hodinek AppleWatch), Vaše sluchátka jsou ihned připojeny. Voalá.

 airpodspro_pripojeni2

 

Ovládání: Ovládat sluchátka potažmo vaše spárované zařízení můžete přes hlasovou asistentku příkazem "Hey Siri" nebo předem nastaveným zmáčknutí na levé či pravé sluchátko. Nastavení levého i pravého sluchátka lze provádět nezávisle na sobě. Obě sluchátka jsou tzv. "master" tedy nezávislé jedno na druhém. Sluchátka disponují i optickým senzorem, který pozná, když jsou sluchátka nasazena v uchu. Pokud, tak posloucháte např. hudbu a někdo Vás vyruší, stačí sluchátko vyndat z ucha a ihned se hudba zastaví. Po dořešení situace, která Vás vyrušila od poslechu, stačí sluchátko vrátit zpět do ucha a ihned hudba začne hrát tam, kde přestala, když jste sluchátko vyndal. Prostě a jednoduše geniální.

Jedním stiskem zastavíš / spustíš hudbu nebo přijmeš hovor.

Dvojitým stiskem přeskočíš skladbu dopředu

Trojitým stiskem přeskočíš skladbu dozadu

Podržením zastavíš / spustíš potlačování okolního hluku

 

Pohodlí:airpodspro_pohodli

Zvuk: Co si budeme povídat, nejdůležitější pro používání sluchátek je především zvuk. Ať ten co přijímáme do ucha, tak ten, který se zaznamenává mikrofony. Oba dva jsou na vysoké úrovni a v kategorii otevřených pecek jsou na špici. Zvuk je něco co se špatně popisuje, ale tohle prostě musíte zažít. Chip H1, který je obsažen ve sluchátkách, se nestará jen o párování sluchátek, ale zabezpečuje také kvalitní zvuk, které sluchátka mají. Ve zkratce, jde o přenos hudby, která jde přes protokol Bluetooth. Tak jak iPhone (potažmo jiné zařízení Apple) posílá zvukový signál. Tento signál je zašifrován a zabalen, aby během cesty "vzduchem" neztratil na kvalitě a tento zvuk je rozbalen až přímo ve sluchátku právě díky chipu H1. Tím Vám jde do ucha velice přesný zvuk bez ztrát. Opět woow.

 airpodspro_výkon

Záznam: Mikrofony jsou obsaženy v obou sluchátkách. Tím můžete sluchátka využívat např. jako handsfree v autě nebo v kanceláři. Lze diktovat poznámky, nákupní seznam nebo přímo odpovídat na přijatou zprávu přímo do Vašeho iPhonu. Vše obstarává opět chip H1 a tím se z obyčejného handsfree stává zase o kus chytřejší zařízení. Díky pohybovým a řečovým akcelerometrům rozeznají sluchátka, kdy mluvíte a upravý přijímací paprsek mikrofonu na Vaši pusu a zaměří se na Váš hlas. Zároveň však odstíní hluky z Vašeho okolí a ten s kým voláte ani nepozná, že nemáte telefon "na uchu".

 

Nabíjení: AirPods PRO se nabíjejí bezdrátově standardem qi, nebo pomocí konektoru Lightning, který naleznete v balení společně s AirPods.

 airpodspro_nabijeni

 

Balení: Krabice, L+R sluchátko AirPods PRO vložené do krabičky "powerbanky", 3x špunty různých velikostí, nabíjecí kabel lightning / USB-C, návod.

 

Klíčové vlastnosti AirPods PRO

 

baterie2-80x80Maximální výdrž baterie: 24h
nfc-80x80Připojení: Bluetooth 5.0
pamet-80x80Čip: Sluchátkový čip H1
repro-80x80Potlačení okolního hluku
repro-80x80Snímání zvuku: 2 mikrofony
barva-80x80 Barva: Bílá
nastaveni-80x80 Hmotnost: 5,4g
tlacitko-80x80 Ovládání: zmáčknutím
nastaveni-80x80 Konstrukce: špunty
sluchatka-80x80 Krytí: IPX4 (pot a voda)
airpods_size 

 

 Návod zařízení: Oficiální návod Apple

zahlavi_syphone_1920x272

 

icons8-apple-logo-80

Apple Inc., dříve Apple Computer Inc., je americká firma se sídlem ve městě Cupertino v Kalifornii. Firma byla založena v roce 1976, specializuje se na hardware a software. Jejich nejznámějšími produkty jsou: řada počítačů Mac, sada kapesních počítačů MacBook, MP3 přehrávače iPod, chytrý telefon iPhone, tablet iPad, bezdrátové sluchátka AirPods nebo také hodinky Apple Watch. V počítačích Apple je instalován standardně vlastní operační systém Apple macOS a dotyková zařízení jsou poháněna operačním systémem iOS a iPadOS.
zdroj: wikipedia